Osobní přístup a profesionalita…

… s největší radostí.


Plzeňské zastoupení BMW AG vzniklo jako první oficiální zastoupení BMW v České republice. Zásluhu na vzniku společnosti Invelt Car měl její zakladatel pan Jiří Jirovec. Od roku 1992 se tedy začala psát historie společnosti Invelt. Majiteli současného Inveltu jsou pánové Jiří Jirovec a Rudolf Silný.

Během více než 20. letého působení na trhu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností, jak v oblasti prodeje vozů BMW, tak samozřejmě a především, v oblasti servisu vozů BMW a BMW Alpina. Tyto zkušenosti, praxe a skutečnost, že většina našich zaměstnanců je s námi po celou tuto dlouhou dobu, jsou zárukou precizní, kvalitní a profesionální péče během servisu vašeho vozu BMW.

Zkušenosti z prodeje vozů BMW nás naučili, že osobní přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi je tou jedinou a správnou cestou jak navázat úspěšné obchodní partnerství. Z mnoha našich zákazníků a obchodních partnerů se tak stali přátelé, kteří nás podporují a vracejí se do našich provozoven s největší radostí.

Cílem společnosti Invelt Plzeň je poskytovat komplexní a profesionální služby při zachování maximální míry osobního přístupu a čerpat z nabytých zkušeností. Žádný z vašich požadavků nás nezaskočí a uděláme maximum, abychom vaše přání uspokojili.

Kvalitu služeb, které nabízíme, neustále zvyšujeme a máme zájem s vámi konzultovat věci, které se povedly i ty, které se nezdařili. Rádi si poslechneme vaše podněty a připomínky. Pro tento účel jsme zřídili e-mailovou adresu pripominky(at)invelt.com, na které nás vždy zastihnete.

Zásadním milníkem byl pro Invelt rok 2009, kdy do společnosti vstoupil druhý majitel pan Rudolf Silný a došlo k akvizici aktivit spol. AuTec Group - dlouholetého importéra značek BMW a MINI. Tímto krokem se Invelt stal největším hráčem na českém trhu v oblasti prodeje a servisu značek BMW, MINI, BMW Alpina a BMW Motorrad.

Ve spolupráci s naší pražskou provozovnou jsme zahájili provoz největšího e-shopu originálních produktů BMW, MINI a HARTGE. Současně, ve spolupráci s Invelt Praha, disponujeme a nabízíme největší škálu předváděcích a manažerských vozidel, včetně BMW Motorrad a MINI.

Aktuálně kontrolujeme více než 25% trhu s novými vozy BMW v České republice. Náš tržní podíl pro motocykly BMW pak činí 60%. Jako jediné zastoupení BMW v ČR zastřešujeme kompletní portfolio koncernu BMW, včetně servisu značky Rolls-Royce (pouze Praha)

Přesvědčte se sami, že osobní přístup, profesionalita a loajální zaměstnanci, jsou základními kameny, bez kterých bychom se při budování naší společnosti neobešli.

Těšíme se na setkání s Vámi v naší plzeňské provozovně Invelt.