Radost z jízdy v zimě.

Zimní nabídka BMW a MINI Service.

Zima představuje pro Váš vůz speciální výzvu. S BMW Zimní prohlídkou můžete zůstat v klidu: Všechny důležité části a funkce Vašeho BMW budou důkladně prověřeny. Díky tomu budete na zimu dokonale připraveni!

Prostřednictvím našich servisních center v Praze a Plzni, vám nabízíme prověření důležitých komponentů a funkcí vašeho BMW / MINI před zimní sezonou. 

 

Nakonfigurujte si své zimní sady kol, které se dokonale hodí k vašemu vozidlu. Vyberte si ze široké palety designů a rozměrů kol, která nejenže zajistí dokonalou trakci na letních silnicích, ale také dokonalý vzhled vašeho BMW a MINI.

 

Bohatá nabídka servisních prací a služeb, které můžete čerpat za zvýhodněných podmínek, nepřeberná škála doplňků, příslušenství a produktů z té nejnovější kolekce BMW a MINI Lifestyle 2016 pouze uceluje zimní nabídku našich servisních center v Praze a v Plzni.

 

Včasným objednáním termínu přes objednávkový formulář  maximálně ušetříte čas a vyhnete se dlouhým čekacím lhůtám na termíny, které vám nemusí vyhovovat a stejně tak, ušetříte i náklady s přezouváním spojené... 

 

 

BMW LED INOVACE. NEJLEPŠÍ PRODUKTY.

Zhoršená viditelnost už k zimnímu počasí patří. V zimě proto platí dvojnásob, že bezvadně fungující světla jsou pro bezpečný pohyb v silničním provozu mimořádně důležitá. S námi nabízenými xenonovými a halogenovými žárovkami uvidíte ještě lépe. BMW projasní i tu nejhlubší tmu kolem Vás – ať už na silnici, nebo v kabině Vašeho vozu.

 

BMW LED mlhové světlomety se světly pro odbočování

Lepší osvětlení při špatné viditelnosti: LED mlhové světlomety snižují oslnění v mlze a za špatného počasí. Poskytují lepší boční osvětlení než halogenové světlomety a zvyšují bezpečnost a pohodlí. Vzhledem k lepšímu osvětlení při zatáčení, manévrování, parkování a jízdě na extrémně klikatých silnicích dochází k výraznému zvýšení bezpečnosti za tmy a špatných světelných podmínek.

 

BMW LED světelný paket pro interiér

BMW LED světelný paket pro interiér, který je určen pro použití s interiérovým osvětlením, zaujme svou extrémně nízkou spotřebou energie a výjimečně dlouhou životností. Barva denního bílého světla vytváří moderní prostředí a nabízí příjemný jas. LED modul lze přímo vložit do stávajícího držáku interiérového osvětlení (světlo pro čtení, interiérové světlo nebo světlo v prostoru pro nohy). Sadu 10 modulů tvoří 6 LED modulů pro stropní osvětlení a 4 LED moduly pro osvětlení prostoru pro nohy a dveří.

 

BMW PŘEPRAVNÍ SYSTÉMY. UŽIJTE SI ZIMU.

Zimní výbava jako lyže a snowboardy je v zimě důležitým společníkem na cestách. Aby se Vám všechno do vozu vešlo pohodlně, nabízíme Vám speciální zavazadlové a přepravní systémy. Ty poskytují dostatek přepravního prostoru tam, kde ho zrovna potřebujete – ať už na střeše, nebo ve voze samotném. Nezáleží na tom, který z produktů BMW zvolíte; všechny mají jedno společné: Jsou dokonale přizpůsobeny Vašemu BMW, ideálně vyhoví všem požadavkům na přepravu a poskytují maximální míru bezpečí. Samozřejmostí je nekompromisní kvalita provedení, jež je pro značku BMW typická.

 

 

V ZIMNÍ KAMPANI SERVISU DÁLE NABÍZÍME:

 

  • 12ti bodová prohlídka vozidla před zimním období za 700,- Kč včetně DPH
  • Kontrolu stavu provozních kapalin (motorový olej, 
  • chladicí směs, náplně ostřikovačů, hydraulická a brzdová  kapalina)
  • Inspekci zavěšení kol, tlumičů a komponent řízení
  • Vizuální kontrolu brzd, hnacího řemene a tlumičů
  • Kontrolu stěračů a ostřikovačů
  • Kontrolu všech světel
  • Kontrolu kol/pneumatik (stav, hloubka vzorku a tlak)
  • 20% sleva na střešní boxy
  • Kontrolu stavu provozních kapalin (motorový olej,chladicí směs, náplně ostřikovačů, hydraulická a brzdovákapalina)• Inspekci zavěšení kol, tlumičů a komponent řízení• Vizuální kontrolu brzd, hnacího řemene a tlumičů• Kontrolu stěračů a ostřikovačů• Kontrolu všech světel• Kontrolu kol/pneumatik (stav, hloubka vzorku a tlak)

 

 

 

KAM DÁLE?