BMW 2 Active Tourer za 6.999 Kč.

bez DPH při 0% akontaci.

 

Pořiďte si Vaše nové BMW řady 2 Active Tourer s  akční splátkou čtyřletého operativního leasingu za 6 999 Kč bez DPH*.

 

BMW řady 2 Active Tourer vás zbaví nutnosti dělat kompromisy. Budete mít zkrátka vše, na co pomyslíte. Skvělé jízdní vlastnosti, agilitu, sportovní design, komfort, velkorysý a flexibilní prostor, i prémiovou kvalitu a bezpečnost. BMW řady 2 Active Tourer potvrzuje, že lze dokonale skloubit každodenní praktičnost s ryzí radostí z jízdy. Užívejte si své BMW bez starostí. Balíček BMW Service Inclusive, který je zahrnut v sériové výbavě každého nového vozu prodaného v ČR, obsahuje servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km. 

 

Detail nabídky

 

 • 0% akontace
 • Měsíční splátka 6 999 Kč bez DPH 
 • Pro právnícké i fyzické osoby
 • Kompletní pojištění
 • Pojištění skel
 • Servisní balíček Inclusive 5 let / 100.000 km

 

* Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW 218i Active Tourer  za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel, balíček servisních služeb BMW Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km, přihlášení/odhlášení vozu, silniční daň a koncesionářský poplatek. . Nabídka je určená pro plátce DPH a platí do odvolání.

 

 

   

 

Design exteriéru

Nepopiratelný důkaz toho, že funkčnost a estetiku lze dokonale propojit: exteriér BMW řady 2 Active Tourer přináší do tohoto automobilového segmentu nebývalou dynamiku.

 

 

Design interiéru

Nezáleží na tom, jak těžký náklad převážíte – v prostorném interiéru BMW řady 2 Active Tourer vždy převládá pocit vzdušnosti. Špičkové materiály a dekorační lišty v příjemných barevných provedeních vytvářejí společně s velkými prosklenými plochami a na přání dodávaným panoramatickým, elektronicky ovládaným skleněným střešním oknem a prosvětlenou atmosféru.

 

 

Materiály

Koncept použitých materiálů uvnitř BMW řady 2 Active Tourer reflektuje sportovně moderní povahu vozu. Pokrokově zpracované dřevěné dýhy kombinované s vybraným látkovým a koženým čalouněním společně vytvářejí prvotřídní a extrémně prostorně působící interiér.

 

 

Panoramatické, elektricky ovládané skleněné střešní okno

Panoramatické, elektricky ovládané skleněné střešní okno otevírá úchvatné nové perspektivy. Světlem prostoupený prostor zvýrazňuje unikátní atmosféru uvnitř vozu.

 

 

Sedadlo spolujezdce se sklopným opěradlem

Sedadlo spolujezdce se sklopným opěradlem je svědectvím důmyslně propracovaného interiéru BMW řady 2 Active Tourer a jeho mimořádné variability. Opěradlo sedadla lze pomocí páčky kompletně položit na sedák, takže vznikne zcela rovná plocha. Můžete tak převážet předměty dlouhé až 2,4 metru.

 

 

Posuvná zadní sedadla

Posuvná zadní sedadla umožňují ještě praktičtější využití zavazadlového prostoru. Sedadla lze posunout s cílem zvětšení prostoru pro kolena cestujících nebo s ohledem na maximalizaci objemu zavazadlového prostoru – podle charakteru jednotlivých cest. Obě varianty jsou extrémně praktické pro každodenní využití.

 

 

Zavazadlový prostor s dvojitou podlahou

Díky zavazadlovému prostoru s dvojitou podlahou je vůz ještě praktičtější. Je-li podlaha na svém místě, vznikne rovná plocha, na niž lze naložit až 420 kg vážící náklad. Ideál pro snadnou přepravu beden s nápoji, košů a tašek.

 

 

Bezdotykové otevírání zavazadlového prostoru

Otevřít víko zavazadlového prostoru s plnýma rukama, to většinou obnáší složité hledání klíčů v tašce či po kapsách. Stojíte obtěžkáni před vozem a klíč neznámo kde. S inovativním prvkem výbavy Komfortní přístup je tato situace minulostí. Komfortní přístup v kombinaci s elektrickým pohonem víka zavazadlového prostoru zaručuje jeho bezdotykové otevírání.

 

 

Pro BMW řady 2 Active Tourer je, stejně jako pro všechny ostatní modelové řady BMW, součástí standardní výbavy servisní paket BMW Service Inclusive, který po dobu 5 let nebo do ujetí 100 000 km zahrnuje údržbové a servisní práce předepsané výrobcem.

 

 

Motorizace BMW řady 2 Active Tourer:

 

 • 218i
 • 220i
 • 225i
 • 225i xDrive

 

 • 216d
 • 218d
 • 220d
 • 220d xDrive