BMW 2 Gran Tourer za 6.999 Kč.

Rezervujte si termín zkušební jízdy.

Pro fascinující každodenní používání i na dlouhé cesty: BMW řady 2 Gran Tourer splní svým rozměrným zavazadlovým prostorem, místem až pro sedm cestujících a bezpočtem možností uložení různých věcí veškeré nároky na komfort a flexibilitu. Jeho sportovně navržené tvary spolu s 3- a 4válcovými motory BMW TwinPower Turbo nejsou jen důmyslně inteligentní, ale také překvapivě dravé. 

 

 

Detail nabídky

  • 0% akontace
  • Měsíční splátka 6.999 Kč bez DPH
  • Délka financování 48 měsíců
  • Roční nájezd 15 000 km
  • Nabídka je určena pro plátce DPH
  • Kompletní pojištění
  • Pojištění skel
  • Servisní balíček Inclusive 5 let / 100.000 km

 

* Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW BMW 218i Gran Tourer  za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel, balíček servisních služeb BMW Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km. Nabídka je určená pro plátce DPH. Kalkulace pro neplátce bude připravena na požádání. Nabídka platí do odvolání.

 

 

 

BMW ŘADY 2 GRAN TOURER.

 

Komfort a Praktičnost.

 

BMW řady 2 Active Tourer vás zbaví nutnosti dělat kompromisy. Budete mít zkrátka vše, na co pomyslíte. Skvělé jízdní vlastnosti, agilitu, sportovní design, komfort, velkorysý a flexibilní prostor, i prémiovou kvalitu a bezpečnost. BMW řady 2 Active Tourer potvrzuje, že lze dokonale skloubit každodenní praktičnost s ryzí radostí z jízdy. Užívejte si své BMW bez starostí.

 

APLIKACE MYKIDIO.

 

Aplikace myKidio od Deutsche Telekom a TV Spielfilm nabízejí unikátní řešení zábavy pro děti a rodiny cestující ve voze. Tato aplikace funguje na osobních přístrojích místo na přístrojích instalovaných ve voze: na tabletech a chytrých telefonech. S instalovanou aplikací na koncových zařízeních vybírají zdroje rodiče, nebo si je děti mohou vybrat samy z nabídky pro děti: kvalitní filmy, audioknihy, dokumenty nebo vzrušující televizní show. Rodiče mají za všech okolností plnou kontrolu nad přehrávanými médii díky ovladači iDrive a kontrolnímu displeji. Na kontrolním displeji mohou sledovat přehrávaný program, vybírat nový obsah a přerušit přehrávání.

 

Funkce Kids´Cockpit zobrazuje aktuální rychlost, odhadovaný čas dojezdu a podobné informace zobrazované na displeji přenosných přístrojů. Díky těmto funkcím ubíhá čas dětem rychleji. Program je vybírán z široké databáze a dětem na zadních sedadlech se přehrává na iPadech, které jsou připevněny k opěrkám hlavy předních sedadel pomocí systému Travel & Comfort z nabídky Originálního příslušenství BMW. Je-li kanál myKidio zapnutý, v pozadí se neustále stahuje nový obsah, takže je na cestě vždy postaráno o dostatek zábavy.

 


 

 

 

 

 

KAM DÁLE: