BMW řady 1 za 8.500 Kč.

Rezervujte si termín své zkušební jízdy

 

Společnost Invelt ve spolupráci s BMW Financial Services vytvořila akční nabídku financování formou opertativního leasingu pro fyzické i právnické osoby. Pořiďte si Vaše nové BMW řady 1 s akční splátkou tříletého operativního leasingu za 8 500 Kč bez DPH*.

 

Sportovní. Sebevědomé. Moderní. Výjimečné. To jsou vlastnosti, jimiž se vyznačuje BMW řady 1, ať už jde o třídveřovou nebo pětidveřovou verzi. Vy a BMW řady 1 tak budete představovat nejlepší možné spojení dvou osobností. Užívejte si své BMW bez starostí. Balíček BMW Service Inclusive, který je zahrnut v sériové výbavě každého nového vozu prodaného v ČR, obsahuje servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km.

 

Detail nabídky

  • 0% akontace
  • Měsíční splátka 8.500 Kč bez DPH 
  • Pro právnícké i fyzické osoby
  • Kompletní pojištění
  • Pojištění skel
  • Servisní balíček Inclusive 5 let / 100.000 km

 

 * Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW 116i za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel, balíček servisních služeb BMW Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 100 000 km, přihlášení/odhlášení vozu, silniční daň a koncesionářský poplatek. Nabídka je určená pro plátce DPH a platí do odovolání.

 

 

Design exteriéru

Výrazné křivky a velké nasávací otvory dávají zřetelně najevo, kolik energie se ukrývá ve zcela novém BMW řady 1. Nízké přední světlomety se soustředěným pohledem jsou volitelně k dispozici také s technologií LED a svůj pohled směřují k hlavnímu motivu přídě – k ledvinkám masky chladiče s chromovým obroučkem.

 

Design interiéru

Svěží, moderní a přímočarý – takový dojem vytvoří interiér zcela nového BMW řady 1 hned na první pohled. Ten druhý ho následně potvrzuje. Interiér je typickým způsobem orientován na řidiče a jako celek ho charakterizuje mimořádně kvalitní design, propracovaný do nejmenších detailů.

 

Motory BMW TwinPower Turbo

Díky technologii BMW TwinPower Turbo dosahuje nejnovější generace zážehových a vznětových motorů BMW od BMW EfficientDynamics vysoké dynamiky a okamžitých reakcí na řidičovy podněty, a to i v nízkých otáčkách. Současně vykazuje výjimečně nízké hodnoty spotřeby paliva a produkce emisí CO₂.

 

8stupňová převodovka Steptronic

8stupňová převodovka Steptronic stanovuje nová měřítka v oblasti dynamiky a hospodárnosti a je zásadním prvkem soustavy technologií BMW EfficientDynamics. Pečlivě a jemně odladěné změny převodových stupňů umožňují optimální přenos výkonu v jakékoliv rychlosti.

 

Režim ECO PRO

Režim ECO PRO pomáhá řidičům snížit spotřebu paliva až o 20 % v závislosti na jejich jízdním stylu – podle interní studie BMW o spotřebě paliva. Funkce jízdy setrvačností a trasy ECO PRO Route nabízejí úsporu dalších pět procent.

 

 

 

Prodej finančních služeb

Klára Vnenková

 

tel.: 257 117 512

mob.: 725 037 166

 

Více informací o nabízené akci Vám sdělí náš prodejní tým BMW.

 

 

NOVÉ BMW ŘADY 1. SDÍLEJTE RADOST S OSTATNÍMI.