Vlajkový showroom BMW

Nemusíme být největší - chceme být nejlepší.


Vítejte na palubě vlajkového zastoupení BMW AG v České republice.

Naše druhé zastoupení BMW - Invelt Praha - vzniklo v roce 2009 akvizicí aktivit dlouholetého importéra značek BMW, MINI a BMW Alpina spol. AuTec Group, a.s. V tomto roce do společnosti Invelt vstoupil i druhý majitel pan Rudolf Silný a pomohl tak udržet toto vlajkové zastoupení uvedených značek na českém trhu.

Invelt Praha, jako jediné dealerství v ČR, aktuálně zastřešuje kompletní portfolio mateřského koncernu BMW AG

Naším předmětem podnikání je autorizované zastoupení v oblasti prodeje, servisu a poprodejních služeb  následujících značek:

  • BMW - prodej a servis
  • MINI - prodej a servis
  • BMW Motorrad - prodej a servis
  • BMW Alpina - import, prodej a servis

Pro výše uvedené značky zajištujeme i  prodej originálních náhradních dílů, doplňků a příslušenství. Samozřejmostí je i prodej  lifestyle produktů v kamenných obchodech v Praze a Plzni a provozujeme i nejrozsáhlejší e-shop zastupovaných značek v ČR. Nabízíme největší výběr ze skladových, manažerských a ojetých vozidel v ČR.

Pro zákazníky, kteří svěří svůj vůz do našeho servisu nabízíme možnost využít náhradního vozidla z naší rozsáhlé půjčovny vozů BMW a MINI.

Fandové motocyklů BMW u nás naleznou kompletní portfolio této značky a jako jedni z mála,  nabízíme i testovací a zkušební jízdy na vybraném modelu motocyklu. Naši zákazníci mají možnost využít největší půjčovny motocyklů BMW.

Značku BMW Alpina importujeme a prodáváme jako jediné zastoupení v České republice. Pokud toužíte po skutečně dokonalém voze s nenápadnou exkluzivitou a toužíte po individuálním řešení, pak je BMW Alpina ten správný vůz pro vás.

Kompletní informace o všech poskytovaných službách získáte na přímý dotaz nebo v našich provozovnách, ať už v Praze nebo Plzni.

Naší filozofií je uspokojovat potřeby vás - našich zákazníků v takové míře, aby každý z vás odcházel nikoliv spokojen, ale nadšen. V Praze nabízíme kompletní portfolio BMW AG na jednom místě a snažíme se tak šetřit nejen váš čas, ale i peněženku. Pokud hledáte osobní přístup, přátelské prostředí a individuální péči, pak jste v Inveltu na tom správném místě. Chceme znát váš názor, ať už je negativní nebo pozitivní a za tímto účelem jsme zřídili e-mailovou adresu, na které nás vždy zastihnete.  Na tuto adresu nám můžete kdykoliv napsat připomínku, doporučení, stížnost nebo i pochvalu. Vždy si váš komentář přečteme a budeme mu věnovat patřičnou pozornost.

V každé fázi výběru vašeho nového nebo i ojetého vozidla jsme vám  partnerem který je spolehlivý, podá vám nezkreslené informace a odborně poradí.

Nehledejte prodejce - hledejte partnera.