BMW M Performance

Doplňky a příslušenství pro dravý "M" vzhled

 

Dynamický vzhled vašeho vozu je stejně důležitý jako jeho jízdní vlastnosti. Konstruktéři BMW pro vás připravují jen to nejlepší a potvrzuje to i obliba BMW Performance doplňků, které náš autorizovaný servis nejen nabízí, ale samozřejmě i montuje na vaše vozy.

Vozy BMW  jsou předmětem naší vášně a neustálého rozvoje.

Připravili jsme doplňky a příslušenství, které potěší každého majitele BMW a které patřičně zdůrazní jedinečný výkon a dynamiku vozů BMW. A to nejen v exteriéru, ale samozřejmě i v interiéru.
 

Nepřehlédnutelná kola z lehké slitiny vás nenechají odtrhnout pohled. Přední spoilery dramaticky zvyšují agresivní vzhled vozu obdobně jako u M modelů. Koncovky výfuků dodávají zvuk, který si váš vůz zaslouží. Detaily karoserie pak doplňují celek a váš vůz tak získá naprosto odlišný a ještě dravější charakter. 

Interiérové doplňky vás budou těšit na každém kilometru vašich cest a dodají vašemu vozu punc jedinečnosti a výjimečnosti.

O kompletní nabídce se můžete informovat na níže uvedených kontaktech, nebo navštivte náš e-shop BMW, kde najdete výběr z kolekce BMW Performance právě pro váš vůz.

Veškeré originální díly a doplňky BMW Performance vám samozřejmě v našich servisech rádi nainstalujeme.